کار عرفی در یک جای قدسی

در حالی که مجمع عمومی تعاونی پی وی سی چندی پیش در تالار همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی واقع در ولنجک برگزار شد ظاهرا قرار است حسینیه ی پنج تن آل عبای کیوجی های مقیم مرکز در خزانه بخارایی میزبان اعضای تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران باشد.

تصویری از حسینه ی محل برگزاری مجمع

سایت خبری صنایع پلیمر (پلاستیک و بسته بندی) پپنا: در حالی که مجمع عمومی تعاونی پی وی سی چندی پیش در تالار همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی واقع در ولنجک برگزار شد ظاهرا قرار است حسینیه ی پنج تن آل عبای کیوجی های مقیم مرکز در خزانه بخارایی میزبان اعضای تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران باشد.

حالا جمعی از اعضای این تعاونی از انتخاب این محل گلایه دارند. مخالفان می گویند "حسینه" جای خواندن ترازهای مالی و بحث و تبادل نظر پیرامون چگونگی درآمدزایی و تقسیم سود نیست.

می گویند در یک جای قدسی کار عرفی نباید کرد و باید حرمت نگه داشت.

معلوم نیست در حالی که در دوره های گذشته مجامع تعاونی پلاستیک تهران با نظم و انضباط مناسبی در پژوهشگاه پلیمر برگزار می شد چرا به یکباره مکان برگزاری مجمع به حسینه ای در خزانه منتقل شده است.

در هر حال مخالفان به این انتخاب بدبین هستند. آنها پژوهشگاه پلیمر یا هتل ارم (که سال های نه چندان دور مجامع تعاونی در این مکان برگزار می شد) را توصیه می کنند.

منبع :http://www.ppna.ir

/ 0 نظر / 45 بازدید