حضور موفق تولیدی نایلون سپید در بیستمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی

بیستمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته در تهران به پایان رسید . در بیستمین دوره از نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته حدود 500 شرکت داخلی و خارجی در 35 هزار متر مربع فضا شرکت کردند که تعداد شرکت کنندگان خارجی امسال در این نمایشگاه نسبت به سال گذشته از افزایش بهتری برخوردار بوده است، چرا که در سال گذشته حدود 40 شرکت خارجی در این نمایشگاه حضور یافتند که امسال به 70 شرکت افزایش داشته است.


 

این نمایشگاه خوشبختانه از استقبال بی نظیری برخوردار شد بطوری که در چهار روز برگزاری این نمایشگاه تعداد مراجعین به غرفه شرکت تولیدی نایلون سپید به یک رکورد جالب رسید و با بازدید بیش از سه هزار بازدید کننده ، منجر به ثبت یک رکورد جالب برای این شرکت گردید .

 


و در طی این بازدید ها بیش از پانصد مذاکره با تجار ایرانی ، عراقی ، چینی ، افغان و ترک و اقلیم کردستان عراق در غرفه این شرکت ، نشان دهنده استقبال خوب از این نمایشگاه بود خوئشبختانه در طول این چهار روز بیش از بیست قرارداد همکاری بین شرکت تولیدی نایلون سپید و تجار خارجی منعقد و نهایی گردید .


همچنین در حاشیه این نمایشگاه شرکت تولیدی نایلون سپید و شرکت مقدم اصفهان در خصوص محصولات تولیدی ،تبادل دانش ، اطلاعات و ...  به توافقات خوبی در خصوص همکاری دو جانبه رسیدند .

حضور تعدادی از نمایندگان محترم مجلس در غرفه شرکت تولیدی نایلون سپید

جمعی از پرسنل شرکت تولیدی نایلون سپید حاضر در غرفه این شرکت در این نمایشگاه


/ 0 نظر / 57 بازدید