گزارش هفتم امیر منصور شیرازیان بازرس شرکت تعاونی پلاستیک تهران

گزارش هفتم امیر منصور شیرازیان بازرس تعاونی پلاستیک تهران

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ لاَ تَأْکُلُواْ أَمْوَالَکُمْ بَیْنَکُمْ بِالْبَاطِلِ - سوره نساء آیه 29

ای کسانی که ایمان آورده اید اموال یکدیگر را به باطل و نامشروع نخوردید ...

گزارش هفتم امیر منصور شیرازیان بازرس تعاونی پلاستیک تهران

پیرو گزارش ششم در جلسه هئیت مدیره تعاونی روز شنبه 29/06/93 با حضور کلیه اعضاء هئیت مدیره محترم (که آقایان محمد رضا حیدری و سلمان قنداق ساز که به دلایل موجه حضور نداشتند) و مهمانان دعوت شده به جلسه مشتمل بر همکاران محترم تعاونی: 1- آقای هوبه فکر2- آقای حاج سیف علی پوراله وردی 3- آقای حجت مقدم 4 – آقای حاج محمد نعمانی  5-آقای حاج سید رحیم مقیمی رئیس محترم اتحادیه پلاستیک 6- و همچنین آقای محمد ملامحمد بازرس محترم علی البدل که بدون دعوت مطابق معمول سنواتی آمده بودند .

که البته به ایشان تذکر هم داده شد و ایشان (محمد ملا محمد ) توجیح کردند که در جلسه ما قبل که ایشان داد و بیداد کرده بودند و با فشار رآی گرفتیم همه گفته اند که  بیا من جمله شما ( شیرازیان ) ، که البته اینکه (من خودم رآی داده باشم یادم نیامد) و همیشه این سؤال برایم مطرح بود که چرا ایشان هنوز هم که در انتخابات بعنوان علی البدل انتخاب شدن بازهم بدون دعوت به جلسات هئیت مدیره می آیند . بگذریم . !!!؟؟؟

جلسه راس ساعت 19:15 تشکیل گردید البته چند تن از دوستان بدلیل اینکه خیلی دیر به آنها زمان جلسه اعلام شده بود نتوانستند در جلسه حضور پیدا کنند که قابل درک و پیش بینی بود که از تلاش ایشان این دوستان هم عمیقا سپاسگزاری میشود .

گزارش جلسه :

 شروع جلسه با گلایه های آقای رضا زاده همراه بود و در ادامه به جدل و گاهاً الفاظ غیر متعارف از طرف آقای رضازاده منتهی شد که البته جواب های درخور از طرف بازرس  به ایشان داده شد .حمایت بازرس توسط آقایان حاج محمد نعمانی و سید رحیم مقیمی و گاهاً آقای قاسمی و حفیظی انجام می شد و با وجودی که در شروع جلسه توسط بازرس به سایر اعضاء محترم هیئت مدیره که در جلسه حضور داشتند درجهت حساسیت موضوع و اینکه نباید اعضاء محترم هیئت مدیره در این گونه جلسات ساکت و بی تفاوت باشند تذکر داده شد .

در طول جلسه و درگیری های لفظی ، متاسفانه بعضی از آقایان هئیت مدیره با بی تفاوتی و حتی حمایت از شخص بدهکار موجبات تعجب حاضرین را فراهم آورده بودند . ولی از آنجائیکه حضور پیش کسوت بسیار عزیز و بسیار بزرگوار آقای عرفانی که همیشه موجب ثبات و آرامش در کلیه سطوح صنف و تعاونی بوده اند که خداوند به تمامی پیش کسوتان صنف طول عمر و سلامت عطا نماید . انشاالله

که اگر نبودند این بزرگان و ذخیره های معنوی صنف  به هیچ جای مناسبی نمی رسیدیم . درنهایت با پادرمیانی ها و تذکرات مثبت ایشان جلسه به آرامش سوق داده شد و جناب رضازاده تسلیم حرف حق و حساب شدند که به پیوست موافقت نامه ضمیمه می باشد که در طی این موافقت نامه آقای نصرالله رضا زاده با تمام موارد آن منجمله تاریخ 24/08/93 که تاریخ چک پرداختی ایشان به تعاونی که در جلسه قبل منکر آن بودند گردن نهادند. که جای بسی امیدواری به وصول طلب تعاونی از ایشان می باشد.

 درمورد ملک شمال ایشان هم قول کتبی دادند که چنانچه تا تاریخ 20/8/93 توسط وی به فروش نرسید  در محل تعاونی حاضر گردد و ملزم به ارائه وکلالت فروش ملک مذکور به تعاونی جهت فروش(  و یا واگذاری و یا  هر امر که شرکت تعاونی صلاح بدانند) به قیمت هر متر مربع مفید 4.000.000 ریال  ( چهارمیلیون ریال ) اقدام نماید که به نظر این حقیر قدم مثبتی از طرف آقای رضا زاده جهت بازگشت اعتبار تعاونی و شخص ایشان میباشد هرچند که نظر اینجانب ، گذاردن اصل سند ( به عنوان وثیقه ) نزد تعاونی بود که با پادرمیانی برخی از اعضاء اینجانب جهت همکاری با اعضاء شرکت کننده در جلسه و تصویب موافقت شد از اصرار خود موقتاً دست کشیدم و منتظر عمل آینده شخص بدهکار در آینده شدم .

ومن غشَّ مسلماً فی شراءٍ أو بیع فلیس مِنّا، و یحشریوم القیامة مع الیهود، لأنّهم أغشُّ الخلق للمسلمین؛

و هر کس مسلمانی را در خرید یا فروش فریب دهد، از ما مسلمانان نیست و روز قیامت با یهودی­ها محشور خواهد شد؛ زیرا آنان بیش از همه­ی خلق نسبت به مسلمانان خیانت

می­کنند.

/ 0 نظر / 42 بازدید