انتخابات مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تعاونی پلاستیک

انتخابات مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تعاونی پلاستیک  

حضور امیرمنصور شیرازیان به عنوان یکی از پیشکسوتان و بزرگترین تولیدکنندگان صنایع پلیمر در انتخابات تعاونی صنایع پلاستیک در جهت کمک به حل مشکلاتی ست که سال ها موجب خسران تعاونی بوده است.

 

امیرمنصور شیرازیان امیدوار است با ورود خود به تعاونی زخمهایی که در 8 سال اخیر بر تعاونی صنایع پلاستیک وارد شده را ترمیم کند

تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران 22 تیرماه مجمع عمومی خود را برگزار می کند.

این مجمع راس ساعت 17 روز یکشنبه 93/04/22 در محل حسینیه پنج تن آل عبا واقع در خزانه بخارایی بالاتر از فلکه چهارم روبروی بانک ملی تشکیل می گردد .

تعاونی صنایع پلاستیک مشکلات زیادی در خصوص وام های اعطا شده به افراد خاص دارد که مربوط به گذشته است.

به نظر می رسد حضور امیرمنصور شیرازیان به عنوان یکی از پیشکسوتان و بزرگترین تولیدکنندگان صنایع پلیمر در انتخابات تعاونی صنایع پلاستیک برای حل مشکلاتی ست که سال ها موجب خسارت های وارد شده به تعاونی بوده است.

لازم به توضیح است محمد ملامحمد طی 8 سال اخیر عضو ثابت تعاونی بوده و در کامیابی ها و ناکامی های تعاونی نقشی انکارنشدنی داشته است. ملامحمد سال گذشته وقتی طبق قانون نمی توانست عضو هیات مدیره تعاونی شود، بازرس این شرکت شد؟

1-    آیا امیر منصور شیرازیان در جلسه انتخابات مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تعاونی پلاستیک اسامی افراد خاص دریافت کننده وام های بدون بازپرداخت را اعلام خواهد کرد ؟

2-   آیا در این جلسه دست اندازان به اموال تعاونی پلاستیک و بیت المال حرفی برای دفاع خواهند داشت ؟

3-   چرای با وجود حمایت همه جانبه امیر منصور شیرازیان از تعاونی پلاستیک در سال اول حضور ایشان در این تعاونی ، ایشان از سمت خود در این تعاونی استعفا دادند ؟ وعلت و هدف ایشان از بازگشت مجددشان چیست ؟

5-   وچندین و چند آیای بزرگ دیگر ؟

امیدواریم در روز انتخابات مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تعاونی پلاستیک شاهد حضور تمامی اعضاء فعال و تولیدکنندگان واقعی صنعت پلاستیک  در محل انتخابات باشیم تا با درایت و تفکر ریشه فساد و تبانی ها را در این صنف بخشکانیم. انشاالله

/ 0 نظر / 69 بازدید