بازدید مهندس مس فروش ریاست سازمان صنعت ، معدن و تجارت از کارخانجات نایلون سپید

بازدید مهندس مس فروش ریاست سازمان صنعت ، معدن و تجارت

از مجموعه کارخانجات شرکت تولیدی نایلون سپید

امروز یکشنبه 22 شهریور ماه 1394 در طی بازدیدی سرزده مهندس مس فروش ریاست محترم سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان تهران از مجموعه کارخانجات شرکت تولیدی نایلون سپید در محل شهرک صنعتی عباس آباد شهرستان پاکدشت دیدن نمودند .

در طی این بازدید مهندس مس فروش از خطوط جدید شرکت و  چند محصول جدید شرکت که در حال آماده شدن جهت پخش در بازار می باشد دیدن نمودند .همپنین از طرح توسعه شرکت تولیدی نایلون سپید که فاز چهام آن در حال نهایی شدن می باشد نیز بازدید نمودند .

 

در طی این بازدید و در طی جلسه  ای صمیمصی  آقای شیرازیان در خصوص دغدغه ها و مشکلات صنعت پلاستیک و همچنین رکود بازار  با مهندس مس فروش به مذاکره و تبادل نظر پرداختند و گزارشی نیز از بروز بودن شرکت با توجه به تمامی مشکلات اقتصادی بازار در تمامی امور از جمله صادرات محصولات ، واردات تکنولوژی و ماشین آلات  ، امور مرتبط با دارایی و بیمه و... ارائه نمودند .

در پایان مهندس مس فروش از مدیریت مجموعه نایلون سپید به جهت بروز نمودن خطوط تولید و همگام بودن با پیشرفت های سریع تکنولوژی  و همچنین رشد روزافزون این شرکت در همه سطوح تقدیر و تشکر نمودند. و با نمونه خواندن مجموعه تولیدی نایلون سپید در تمامی زمینه های در صنعت پلاستیک باعث دلگرمی مدیران مجموعه نایلون سپید شدند.


/ 0 نظر / 86 بازدید