نایلون سپید با محافظ های جدید در بازار

استقبال هلدینگهای بین المللی برای همکاری با برند خوشنام محصولات پلیمری کشور
((نایلون سپید)) با محافظ های جدید در بازار !
*منصور شیرازیان:این شرکت روند احیاء و توسعه منطقی خودرا با هدف تنوع وتولیدات بیشتر و ارائه طرح های نو در فضای بعداز برجام ، آغاز کرده است.
نوآوری و توجه به نياز بازار و عرضه محصول با كيفيت به قيمت مناسب هميشه به موفقيت در كسب و كار ختم شده و زمينه‌ساز رشد و توسعه واحدهاي توليدي مي‌شود.
منصور شيرازيان، مديرعامل شركت تولیدی نايلون سپيد هفته گذشته در ديدار مهندس محمدرضا مس‌فروش، رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از غرفه اين شركت در نمايشگاه بين‌المللي تخصصي صنعت پلاستيك موسوم به «ايران‌پلاست» به ارائه توضيحاتي در مورد طرح های جدید این شرکت پرداخت.
به عنوان نمونه نايلون سپيد اخيرا اقدام به عرضه بگ‌هاي پلاستيكي محافظ چمدان با قيمتي ناچيز كرده كه جايگزين مناسبي براي بسته‌بندي‌هاي گزاف فرودگاهي است.
اين شركت همچنين با توجه به حجم بالاي پلاستيك‌هاي محافظ بسته‌بندي مصرفي شركت‌هايي مثل ديجي‌كالا محصولي جايگزين را تقريبا با نصف قيمت نمونه‌هاي موجود در بازار توليد و عرضه كرده كه با استقبال خوبي مواجه شده است.
شيرازيان با اشاره به تجربه موفق چين در جذب سرمايه‌گذاري و فناوري از غرب كه اين كشور را به غولي اقتصادي تبديل كرد ابراز اميداوري مي‌كند دولتمردان كشور از اين تجربه موفق الگوبرداري كنند و زمينه توسعه صنعتي كشور را فراهم كنند.
نايلون سپيد در اين راستا و در فضای مساعد بعد از برجام از چندي قبل مذاكراتي با طرف‌هاي خارجي براي مشاركت در توليد و عرضه محصولاتي كه تاكنون در كشور توليد نشده‌اند انجام داده كه مراحل نهايي خود را طي مي‌كند.
رويكرد خلاق و پوياي اين شركت موجب شده در كانون توجه شركت‌هاي بالادستي توليد محصولات پايه پلاستيكي و پلیمری بویژه شرکت های بزرگ بین المللی قرار گيرد و در اين چارچوب پتروشیمی معظم مارون و هلدينگ خليج‌فارس خطي اعتباري 6 ماهه برای تحویل مواد اولیه در اختيار نايلون سپيد قرار داده كه دست اين شركت را براي افزايش توليد باز گذاشته است که جای سپاس دارد و نمونه بارزی از همکاری صنایع بالادستی و صنایع تکمیلی در صنعت پتروشیمی می باشد
نایلون سپید با شرایط فعلی و تبعیت از فضای موجود ،روند احیاء و توسعه منطقی خودرا آغاز کرده و محصولات جدیدش همچنان روانه بازار های صادراتی و سراسر کشور می گردد.
لازم به ذکر است این شرکت در طی 5 سال گذشته موفق به صادرات بالغ بر 13 هزار تن انواع محصولات تولیدی خود به کشورهای اسیایی و اروپایی شده است.
به گفته شیرازیان ،دغدغه های دو سه ساله اخیر نیز مرتفع شده و شرایط تولید و پرسنلی و تداوم کار وتولید به حالت عادی باز گشته و درحال حاضر نایلون سپید با طرح های جدید وبه روز برای فتح بازارهای هدف گام به گام در حال پیشرفت است.
قابل ذکر است خاستگاه نایلون سپید در واقع فروشگاه كوچك عرضه محصولات پلاستيكي به همين نام در خبابان مولوي است كه كار خود را در سال 58 شروع كرد.
اين فروشگاه در ابتدا صرفا به عرضه محصولات نايلوني اشتغال داشت ليكن از سال 62 با خريد و نصب يكدستگاه اكسترودر در فضاي محدود مغازه «نايلون سپيد» وارد فرايند توليد شد.
با توسعه فعاليت‌هاي فروشگاه فضاي مغازه ديگر جوابگو نبود و به همين دليل با تامين كارگاهي در خاتون‌آباد خاوران كارهاي توليدي به محل جديد انتقال يافت.
راه‌اندازي اين واحد نقطعه عطفي در فعاليت‌هاي نايلون‌سپيد بود. توسعه گام به گام فعاليت‌هاي توليدي موجب شد خيلي زود مشكل كمبود فضا دوباره حس شود و اين بار با تامين زميني به مساحت دو هكتار در شهرك صنعتي عباس‌آباد «نايلون سپيد» به محل جدید كارخانه خود اسباب‌كشي كند که با طرح توسعه انجام شده در این کارخانه اهداف وافق های بزرگتری در بازارهای داخلی و بین المللی برای این شرکت ایجاد شده است.
در همين برهه زماني شركت نايلون سپيد به ثبت رسيد و اين مجموعه هويت حقوقي پيدا كرد.
امروز نايلون سپيد به يمن نزديك به چهار دهه فعاليت، عرضه محصولات با كيفيت و داشتن نگاه درست به نيازهاي بازار يكي از موفق‌ترين شركت‌هاي ايران و حتي خاورميانه در زمينه توليد انواع نايلون، نايلكس، سلفون چندلايه، سفره های یکبار مصرف ، کیسه زباله و کیسه فریزر (همراه باچاپ، دوخت و بسته بندی) است و از كارگاهي كوچك به شركتي بزرگ با 300 نفر نيرو تبديل شده است.
شيرازيان با اشاره به اين كه نايلون سپيد در حال حاضر روزانه 20 تن انواع محصولات نايلوني را توليد و روانه بازار مي‌كند از استقبال قابل توجه از محصولات اين شركت در بازارهاي منطقه‌اي خبر مي‌دهد.
او رمز موفقيت مجموعه تحت مديريتش را توجه به نیاز و سلایق مصرف کننده، پايش مداوم بازار و توليد محصولاتي عنوان مي‌كند كه در بازار خواهان دارد.
مهندس مس‌فروش در اين ديدار با پيشينه و عملكرد نايلون سپيد آشنا شد و اين شركت را نمونه‌اي برجسته از الگوي توسعه شركت‌هاي وطني دانست كه مي‌تواند مورد توجه ساير فعالان اقتصادي كشور قرار گيرد.

تولید بر اساس آخرین مِتُد های روز دنیا همراه با تنوع، کیفیت و قیمت مناسب سه اصل مهم در پیشبرد اهداف توسعه ای شرکت نایلون سپید می باشد.
تلفن 0213313799 فکس 02133124164
www.sepidco.ir
info@sepidco.ir
T.me/nylonsepidco
شبکه های اجتماعی 09218455027
/ 0 نظر / 61 بازدید