ملاقات امیر منصور شیرازیان با مهندس محمد رضا مس فروش

 ملاقات امیر منصور شیرازیان مدیرعامل شرکت تولیدی نایلون سپید با مهندس محمد رضا مس فروش  ریاست محترم سازمان صنعت ،  معدن وتجارت استان تهران 


یکشنبه مورخ 6 اردیبهشت  ماه امیر منصور شیرازیان مدیرعامل شرکت تولیدی نایلون سپید در دیداری دوستان در محل دفتر مهندس محمد رضا مس فروش  ریاست محترم سازمان صنعت ،  معدن وتجارت استان تهران حضور یافتند .
 
در طی این دیدار و فضایی کاملا دوستانه آقای شیرازیان گزارش کامل و مفصلی در خصوص توسعه شرکت تولیدی نایلون سپید در طی چند سال گذشته ارائه نمودند.
 
ایشان اعلام داشتند که در طی چهار سال گذشته  با توجه به مشکلات و عدم همکاری سازمان های دولتی و بانک ها خوشبختانه شرکت تولیدی نایلون سپید با یاری خداوند رشد چشمگیری داشته ، بطوری که  اعم تغییرات این شرکت در طی این چهار سال به شرح ذیل اعلام نمودند :
1-  صادرات محصولات این شرکت در طی سالهای 1390 تا پایان سال  1393 بالغ بر هشت هزار تن ( 8000)  و ارسال محصولات به کشورهای اروپایی و امریکایی .
2-   افزایش نیروی انسانی در طی چهار سال گذشته از تعداد 200 نفر پرسنل به نزدیک 500 نفر .
3-  توسعه خطوط تولید از تعداد 150 دستگاه تولیدی به تعداد بیش از 700 دستگاه تولید، دوخت  و چاپ و بسته بندی
4-  افزایش فضای تولید از 12000 مترمربع به بیش از  30000 متر مربع  در غالب فاز چهارم طرح و توسعه تولیدی نایلون سپید
5-  برند سازی و ثبت بیش از 20 برند ملی و بین المللی و تبلیغات تلویزیونی در جهت برند سازی بالغ بر 30.000.000.000 ریال
6- تئسعه خطوط تولید و بروز نمودن کارخانه به دستگا های پیشرفته و تولید محصولات به صورت بسته بندی با بهترین      کیفیت و طراحی و قابل رقابت با محصولات مشابه اروپایی و آسیایی
7-  افزایش حجم پروانه بهربردای از 26000 تن به 31000 تن درسال 
8- افزایش سرمایه در گردش شرکت از 50.000.000.000. میلیارد به 100.000.000.000  ریال
9-    دریافت جواز کسب تولیدی جهت کارخانه شهرک صنعتی عباس اباد 
10-   دریافت جواز کسب چاپخانه جهت واحد چاپ کارخانه از اتحادیه چاپخانه داران
11-  دریافت گواهی ها ی استاندارد ملی  و اخذ مجوزهای بین المللی همچون  ce-iso- d2w- d2p زیست تخریب پذیر و نانوهمچنین ارتقای سیستم های انبار های شرکت و استقرار سیستم مدیریت کیفیت در شرکت و کارخانه
12-  انتخاب شرکت تولیدی نایلون سپید در جشنواره صنعت پلاستیک به عنوان واحد تولیدی نمونه صنعتی و همچنین انتخاب امیر منصور شیرازیان مدیر عامل این شرکت به عنوان مدیر موفق صنعت پلاستیک کشور در اسفند ماه  سال 1393
13-    انتخاب شرکت تولیدی نایلون سپید به عنوان واحد خوشنام صادراتی توسط سازمان توسعه تجارت ایران
14-  افتتاح نمایندگی ممتاز شرکت تولیدی نایلون سپید در بازار تهران در پله نوروز خان همزمان با ولادت حضرت امیر المومنین (ع)  انشاالله .


پس از این توضیحات آقای مهندس مس فروش از شرکت تولیدی نایلون سپید به عنوان یکی از محدود شرکت هایی که در شرایط کنونی اقتصادی کشور الحمدالله در حال پیشرفت و توسعه می باشد یاد کرد و  از آقای شیرازیان در جهت توسعه تولید واشتال و کمک به خودکفایی کشور تقدیر و تشکر نمودند.
در ادامه شیرازیان در خصوص مشکل نقدینگی واحد های تولیدی و همچنین  بهره بالای تسهیلات بانک ها  در خصوص بنگاهای تولیدی و استعمار و  سود جویی بانک گلایه کردند بطوری که بانک های در شرایط کنونی تسهیلات خود را با سود بالغ بر 40 درصد و با ضمانت هایی بسیار سخت و گاها غیر قابل تصور در اختیار تولید کنندگان قرار می دهند و باعث بروز مشکلات فراوان در چرخه تولید و اقتصاد کشور میگردند .
درادامه مهندس مس فروش نیز در خصوص عملکرد بانک ها به شدت ابراز ناراحتی کردند و اعلام نمودند بانک ها در کشور ما بیشتر به صرافی شباهت دارند تا بانک  .


در ادامه ایشان اعلام داشتند بزودی احتمالا کاهش نرخ بهره بانکی از 27 % به 21 % اعلام خواهد شد همچنین احتمالا بعد از تیر ماه وضعیت تولیدی و اقتصادی کشور روند روبه رشدی خواهد داشت و به امید خدا کمی از مشکلات فعلی فعالان و بنگا های تولیدی کم خواهد شد . ضمنا  از ارائه طرحی توسط دولت در خصوص پرداخت مشوق صادراتی به واحد های صادرکننده  در ماه های آتی خبر دادند .
در پایان این ملاقات شیرازیان از آقای مهندس مس فروش به عنوان یکی از مشوقین و پشوانه های صنعت تشکر وقدردانی نمودند .


                                                     روابط عمومی شرکت تولیدی نایلون سپید 

/ 0 نظر / 77 بازدید