تبریک امیر منصور شیرازیان به بازرس منتخب مجمع عمومی سالیانه تعاونی پلاستیک

بسم الله الرحمن الرحیم 

عدل و عدالت هر چیزی را در جای خود می نهد در حالیکه بخشش آن را از جای خود خارج می سازد. عدالت تدبیر عمومی مردم است، در حالیکه بخشش گروه خاصی را شامل است.  پس عدالت شریف و برتر است. (نهج البلاغه، حکمت 437،  ص 735).

 

اعضای محترم تعاونی پلاستیک استان تهران ، اساتید محترم و برجسته صنف پلاستیک و دوستان عزیز

 سلام علیکم

با قبولی طاعات و عبادات و تبریک برای توافق و چشن هسته ای  که انشالله برای مردم خیر وبرکت در پیش داشته باشد و موجبات سربلندی ایران و ایرانی باشد به امید باریتعالی

در ابتدا لازم می دانم از همه شما عزیزان مخصوصا کلیه اعضای محترم تعاونی و مخصوصا کلیه بزرگوارانی که در مجمع شرکت نمودند و پای صندوق های رأی آمدند صمیمانه تشکر کنم . همچنین به آقای صفوی بازرس منتخب تبریک می‌گویم و توفیق ایشان را در برآوردن خواست های اعضای محترم تعاونی صنایع پلاستیک استان تهران که همانا توسعه اقتصادی، و احقاق حق تعاونی و پیگیری مطالبات آن می باشد از خداوند متعال مسئلت دارم.

انگیزه و هدف من به عنوان بازرس تعاونی پلاستیک در طی یکسال گذشته پیگیری مطالبات تعاونی و احقاق حقوق اعضای تعاونی بود ،و در جهت نیل به این هدف نیز تا حد امکان نسبت به پیگیری مطالبات تعاونی اقدام نمودم و همواره سعی داشتم بدور از  هرگونه حاشیه و کوچکترین چشم داشت و منفعتی با وجود حجم بالای مشغله های خود  ، پیگیر این مطالبات باشم و تمام سعی و تلاش خود را نیز در این جهت مصروف نمودم و با صرف بالغ بر چند صد ساعت وقت  و گاها مسافرت در خصوص امور کاری تعاونی و حتی استفاده از امکانات و نیروهای شرکت نایلون سپید  نیز در جهت پیگیری امور تعاونی انجام وظیفه نموده ام . و در این 12 ماه  در دوازده نوبت نیز نسبت به ارائه گزارش عملکرد خود اقدام نمودم .و سعی داشتم که پاسخگوی شما عزیزان باشم .

امیدوارم که توانسته باشم جواب اعتماد شما بزرگواران را داده باشم و منتخبی شایسته بوده باشم. لازم به ذکر است جناب آقای صفوی از نظر اینجانب بسیار معتبر و معتمد و از پیشکسوتان برجسته صنعت پلاستیک می باشند  به یاری خداوند انشاءالله ایشان نیز در مسئولیت محوله موفق و سربلند باشند و با یاری خداوند و همت دوستان تعاونی در مسیر سود آوری یک سال گذشته ادامه مسیر  نماید و با پرداخت بدهی های به جای مانده از دوران ملامحمدی ها ، که هنوز هم از خواب غفلت بیدار نشده اند و حتی آرزوی برگشت به آن حیات خلوت های گذشته را در سر می پرورانند  تعاونی به رونق مضاعف دست یابد انشاءالله.

لازم به ذکر است من نه به عنوان بازرس علی البدل بلکه به عنوان احدی از اعضای تعاونی پلاستیک در کنار بازرس منتخب جناب آقای صفوی ، حتی بیشتر از گذشته پیگیر مطالبات بر حق تعاونی خواهم بود .

در پایان چنانچه بنا به وظفیه محوله شما دوستان که به سان امانتی گران برای اینجانب بود ،  خواسته و ناخواسته موجب ناراحتی شما دوستان منقد  و موافق گشته ام از همه ی عزیزان طلب حلالیت می طلبم  و امیدوارم که خطاهای این حقیر را به بزرگواری خویش ببخشایید.   

                                                                                                       امیر منصور شیرازیان  

سه شنبه 23 تیرماه 1394

/ 0 نظر / 55 بازدید