روز زن و روز مادر و و روز همسر بر همه مادران همسران و زنان ایران زمین مبارک باد

میم مثل ماه میم مثل مریم میم مثل...مادر

 کاشکی می شد بهت بگم چقدر صداتو دوست دارم             

 چقدر مثل بچگی هام لالایی هاتو دوست دارم
سادگی هاتو دوست دارم خستگی هاتو دوست دارم  

 چادر نماز و زیر لب خدا خدا تو دوست دارم
کاشکی رو طاقچه دلت آینه و شمعدون می شدم                    

 تو دشت ابری چشمات یه قطره بارون می شد

 کاشکی می شد یه دشت گل برات لالایی بخونم                           

 یه آسمون نرگس و یاس تو باغ دستات بشونم
بخواب که می خوام تو چشمات ستاره هامو بشمرم                      

 پیشم بمون که تا ابد دنیا رو با تو دوست دارم
دنیا اگه خوب اگه بد اگه بد با تو برام دیدنیه                          

 باغ گلهای اطلسی با تو برام چیدنیه اااااا...

Sms m3 خداوند زن را نمک زندگی آفرید

چه گویم در مقام تو , تو ای روح اهورایی , تو نور چشم خورشیدیت و زهرایی , تو زهرایی . . .میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضائل صدیقه کبری ، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)و هفته ی بزرگداشت مقام زن و روز مادررا به همه مادران تبریک و تهنیت میگوئیم . . .. میلاد دختر نبوت ، همسر ولایت ، مادر امامت ، برشما مبارک باد . . و یک بیت شعر از رهی معیری در وصف مادر :

آسودگی از محن ندارد مادر آسایش جان و تن ندارد مادر         

 دارد غم و اندوه جگر گوشه خویش ورنه غم خویشتن ندارد مادر 

بی گمان تربیت فرزند صالح وظیفه ای است بس سنگین و خطیر  که  سختی و رنج بی شمار والدین مخصوصا مادر را می طلبد  لذا در خصوص تربیت فرزند اصلح فکر و اعتقادات مادر نقشی بس اساسی دارند مادر به عنوان شکل دهند ه مهم افکار کودک در سال های آغازین زندگی او با تکیه بر مهر مادری خود و الگو گرفتن از سیره زندگی ائمه و معصومین و علما می بایست فرزند خود را با اصول انسانیت و دینداری آشنا نماید و با افکار صحیح و منطقی خود زمینه تکامل و پیشرفت او را آماده نماید لذا نقش پررنگ والدین در تربیت فرزندان و هدایت آنها در راه اسلام و قرآن و سیره ائمه نیازمند سختی و مشقت بسیار است لذا مادران موفق مادرانی هستند که سرنوشت فرزندان خود را با تربیت درست انها پایه ریزی نموده و باعث قوام زندگی خانوادگی خود و فرزندشان می گردند افکار مادران می توان زمینه ساز  ترقی و یا انحطاط مردان و زنان اینده جامعه باشد .  

مادر عزیزم به خاطر تمام مهربانیهایی که در حق من کردی و به من بال و پر دادی و مرا بالنده کردی و با سوختن خود عشق و شور در وجودم روشن کردی با همه وجودم و با تک تک سلولهایم دوستت دارم ؛ مادرم هستی من ز هستی توست تا هستم و هستی دارمت دوست !  ، زیباترین واژه بر لبان آدمی واژه “مادر” است. زیباترین خطاب “مادر جان” است. “مادر”واژه ایست سرشار از امید و عشق. واژه ای شیرین و مهربان که از ژرفای جان بر میآید. روزت مبارک مادر ؛  

همسرم عزیزم ، روز زن فرصتی برای ابراز عشق من به توست و من با همه توانم صمیمانه تو را میبوسم و دوستت میدارم . . . همسرم روزت را تبریک گفته و هزاران هزار شاخه ی روز صورتی را به همراه تمام عشق که موجودیم است تقدیمت می کنم قربونت برم بدون که همیشه دوست داشتم دارم وخواهم داشت  . . . دوست دارم همیشه همرنگ صداقت باشی . روزت مبارک همسر عزیزم . تنها تکیه گاه منی دوستت دارم  . . . همسر عزیزم زن زندگی من بدان همیشه و در هر شرایط دوستت دارم. عاشقانت همه نامی و نشانی دارند آنکه در عشق تو بی نام و نشان است منم.روزت مبارک عزیزم . . . همسرم، معنای عشق و دوستی را در تمنای وجود تو یافتم. مادرم، با تو زیستن، بهشتِ زندگی من است . . . بنام آنکه شادی وخوشبختی را آفرید به آسمان گفتم قشنگترین جمله را بگو تا برای عزیزترین کسم بنویسم : گفت بنویس دوست دارم بی نهایت باصداقت تا قیامت تقدیم به همسرعزیزم به مناسبت سالروز میلاد حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (ع) و روز زن . . .

 مادر ای لطیف ترین گل بوستان هستی ؛ تو شگفتی خلقتی ؛ تو لبریز عظمتی تو را دوست دارم و می ستایمت! دست بر دعا بر می دارم و از خدای یگانه برایت برکت,رحمت و عزت می طلبم ؛ در نگاه پر فروغت در آماقه سوکوتت تنها محبت را میبینم مهر تو در زره زره ی وجودم رخنه کرده و حال به زیبا ترین و مقدس ترین واژه یعنی مادر قسم می خورم که دوستت دارم …. مادر عزیزم روزت مبارک ؛ مادر، ای لطیف ترین گل بوستان هستی، ای باغبان هستی من، گاهِ روییدنم باران مهربانی بودی که به آرامی سیرابم کند. گاهِ پروریدنم آغوشی گرم که بالنده ام سازد. روزت مبارک مادر خوبم

تو ای مادر که یک عمره دلت با غصه دم سازه صبوری های تو مادر منو به گریه میندازه مثل یک طفل خواب آلوده من محتاج آغوشم از اون لالاییات مادر بخون بازم توی گوشم برای سرنوشت من تو دلواپس ترین بودی برای اشکهای من همیشه آستین بودی تو ای همیشه غم خوارم تو ای مطرح ترین یارم به نام نامی مادر همیشه دوستت دارم

مادر تو غزل زیبای محبت و ایثاری دوستت دارم و نام تو را با چشمه ها و رودها زمزمه میکنم . . . مادر ای لطیف ترین گل بوستان هستی ، تو شگفتی خلقتی تو لبریز عظمتی ، تو را دوست دارم و می ستایمت . دست بر دعا بر می دارم و از خدای یگانه برایت برکت , رحمت و عزت می طلبم . . . وقتی محبتت را با همه وجودت به من تقدیم کردی و مرا شرمنده الطاف کریمانه ات کردی و دل قشنگت را مالامال از عشق به من کردی بار دلدادگی را سخت بر دلم نهادی و امانت عشق را در وجودم نهادی و عهد کردم که تکیه گاهت در همه لحظاتت باشم. روز ولادت حضرت زهرا را به شما همسر عزیز و مهربانم پیشاپیش تبریک میگویم . . .

درزیباترین واژه بر لبان آدمی واژه مادر است. زیباترین خطاب مادر جان است. مادر واژه ایست سرشار از امید و عشق. واژه ای شیرین و مهربان که از ژرفای جان بر می آید. روزت مبارک مادر زن هستی ساز و نظم ده و مهر گستر است ســـــــــــرچشمهء محبت و الطاف داور است بهر صفا و لطف خـــــــــــدا عشق مظهر است بعد از خـــــــدا به سجده بوَد زآنکه مادر است به یاد می آورم لحظه های فراز را که صدای او اعتبارم می بخشید و لحظه های نشیب را که اعتمادم به یاد می آورم افرای افراشته ای را به یاد می آورم مادرم را

چند تا شوخی البته با اجازه

* می دونی فرق روز پدر با روز مادر چیه ؟ روز مادر طلا فروشی ها شلوغ می شه اما روز پدر جوراب فروشی ها ! می دونی شباهشتون چیه ؟ پول هر دو از جیب بابا می ره !!! * و خداوند زن را نمک زندگی آفرید تا مرد را از گندیدگی نجات دهد !  روز زن مبارک !

* مژده به آقایان : پژو ۴۰۵ بدون ایر بگ – بدون کمربندایمنی – آماده آتش سوزی بدون دلیل ؛ دوگانه سوز و آماده انفجار- بهترین هدیه برای همسر دلبندتان در روز زن !!!

مکرر گشته ام از زندگی سیر بهای کادوی زن شد نفس گیر
چرا در روز زن طلا و سکه ولی روز پدر شرت و عرق گیر

هزار دستگاه ۲۰۶، ۱۰۰ دستگاه آپارتمان، اسکناس به ارتفاع برج میلاد، و میلیارها دلارجوایز نقدی… . . . . . . . فدای یک تار موی تو مادر!روز زن مبارک باد… با دادن یک هدیه خود را یک سال بیمه بدنه و اعصاب کنید!

/ 0 نظر / 58 بازدید