کیسه زباله معطر شرکت تولیدی نایلون سپید پرطرفدارترین کیسه زباله از نظر مشتریان در بازار داخل و پرفروش ترین کیسه زباله صادراتی شرکت تولیدی نایلون سپید

کیسه های زباله ای معطّر


  امروزه تراکم جمعیت ، آدمی را به سکونت در واحدهای مراتکم آپارتمانی سوق داده است. بی تردید یکی از ملزمات زندگی شهری جمع آوری ، انتقال و دفع زباله ها می باشد. منبع عمده ای از زباله ها مربوط به منازل و محیط های اجتماعی می باشد. از طرفی زباله ها با بوی نامطبوع خود آزار دهنده می باشند. در همین راستا استفاده از کیسه های زباله ای که بتوانند علاوه بر جلوگیری از متصاعد شدن بوی زباله ها ، رایحه  مطلوبی نیز در محیط اطراف خود ساطع کنند ، گزینه ای است که با استقبال فراوان روبرو شده است. این ابتکار عمل در خطوط تولید شرکت نایلون سپید به بهره برداری رسیده و محصول کیسه های زباله ای معطّر ماه هاست وارد بازار مصرف داخلی و خارجی گشته است. این محصول حاوی رایحه لیمو بوده که علاوه بر ایجاد نشاط ، بر سایر بوها غالب بوده و از انتشار آنها جلوگیری می کند. این محصول در اماکن اداری و مسکونی بسیار کاربردی و مطلوب می باشد.کیسه های زباله ای معطّر شرکت تولیدی نایلون سپید  پرفروش ترین کیسه زباله در بازار داخلی و پرفروش ترین کیسه زباله صادراتی شرکت تولیدی نایلون سپید می باشد که با همت متخصصین این شرکت تولید و روانه بازار شده است .

در شرکت تولیدی نایلون سپید ، فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد است!
شرکت تولیدی نایلون سپید آمادگی دارد تا نسبت به انجام صادرات نایلون و نیز نایلون شیرینگ پک و سایر محصولات خود به کشورهای آذربایجان - ارمنستان – پاکستان – ازبکستان - قرقیزستان - افغانستان – عراق - کویت – امارات متحده عربی – قطر – و سایر کشورهای همجوار اقدام نماید. وآماده عقد قرارداد با بازرگانان ، تجار،  ارگانها ، سازمان ها ، شرکت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی ، دست اندر کاران و متقاضیان صادرات در منطقه خاورمیانه  ، تهران و شهرستانها می باشد  این شرکت برای عقد قرار دادهای پیش فروش برای صادرات به کشورهای مذکور و نیز عقد قرار دادهای تولید کارمزدی با تجار نایلون برای صادرات به مقاصد مورد نظر آنها اعلام آمادگی می کند. بازرگانان و دست اندر کاران و متقاضیان صادرات نایلون به کشورهای مذکور میتوانند جهت بررسی موضوع و عقد قرار داد  با شماره های ذیل تماس حاصل نمایند .

رضا حارث آبادی امور بازرگانی و روابط عمومی  همراه:09193060873  و09122042389 و ،( 09193089317  رشیدی )

مدیر فروش فرهاد قاسمی 09128050932

www.sepidco.ir                        info@sepidco.ir

آدرس دفتر مرکزی : تهران میدان قیام نرسیده به چهاراه مولوی بعد از کوچه پاسگاه سعدی پلاک 223 شرکت تولیدی نایلون سپید