شرکت تولیدی نایلون سپید بعنوان بزرگترین تولید کننده مصنوعات پلاستکی در ایران و منطقه خاور میانه می باشد و کیسه فریزر یکی ازصدها اقلام تولیدی این شرکت می باشد. کیسه فریزر جهت بسته بندی اقلام غذایی و غیره به منظور نگهداری در سرد خانه و فریزر مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه کیسه فریزر به یکی از نیازهای اساسی و مبرم خانواده ها تبدیل گردیده است به همین منظور شرکت تولیدی نایلون سپید ، تولید کیسه فریزر را با بسته بندی های جدید و با بهترین روشهای روز دنیا و با بهترین کیفیت را در دستور کار خود قرارداده و با استفاده از مواد اولیه مرغوب ، سعی در ارائه محصولی با کیفیتی ممتاز و شایسته شما مصرف کنندگان محترم تولید نماید که ویژگیهای خاص آن پس از مصرف برای مصرف کنندگان کاملا مشهود می باشد.

 

 کیسه فریزر، علاوه بر بسته بندی اقلام غذایی، مورد استفاده روزمره در سوپر مارکتها نیز می باشد. مواد پلی اتیلن سنگین و پلی اتیلن سبک، از مواد تشکیل دهنده کیسه های فریزر می باشد. کیسه فریزر های تولیدی شرکت تولیدی نایلون سپید با نام فریز فود به بازار عرضه می گردند.

در این میان کیسۀ فریزر رولی پرفراژ دار نایلون سپید از جمله محصولاتی است که این شرکت به عنوان اولین تولید کنندۀ آن در ایران مشغول فعالیت می باشد. این محصول به دلیل داشتن بسته بندی جعبه ای منحصر به فرد ، مصرفی آسانتر و بهداشتی تر نسبت به سایر کیسه های فریزر دارد . همچنین دوخت هر کیسه توسط ماشین آلات پیشرفته و با تکنولوژی جدید انجام شده و لذا از کیفیتی بسیار بالاتر و مطمئین تر برخوردار می باشد. کیسه فریزر رولی 250 برگ از محصولات این شرکت است. از خصوصیات مهم کیسه فریزر رولی 250 برگ، می توان به مصرف آسانتر و بهداشتی تر آن نسبت به بسته بندیهای معمولی اشاره داشت، بسته بندی منحصر بفرد این محصول آن را از سایر کیسه فریزرهای موجود در بازار جدا می سازد.

 رضا حارث آبادی امور بازرگانی و روابط عمومی  همراه:09193060873  و09122042389 و ،( 09193089317  رشیدی )

 مدیر فروش فرهاد قاسمی 09128050935

www.sepidco.ir                 info@sepidco.ir            

آدرس دفتر مرکزی : تهران میدان قیام نرسیده به چهاراه مولوی بعد از کوچه پاسگاه سعدی پلاک 223 شرکت تولیدی نایلون سپید

تولید ایرانی برای ایرانی و به افتخار ایران